04 kwietnia 2025

W piątek, 4 kwietnia, mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu duchowym, jakim była parafialna Droga Krzyżowa. Tym razem, odbyła się ona ulicami malowniczego Wojciechowa, co dodało jej szczególnego uroku i znaczenia.

 

Podczas Drogi Krzyżowej, przy skupieniu i modlitwie, celebrowaliśmy Mękę Jezusa Chrystusa. Uczestnicy mieli okazję przeżyć głęboko duchowe doświadczenie, w otoczeniu pięknej pogody, która towarzyszyła nam tego dnia.

 

W niezwykłej atmosferze, Krzyż był niesiony przez poszczególne grupy parafialne, co symbolizowało naszą wspólnotową jedność i współodpowiedzialność za wiarę. Każda z grup wniosła swoją część serca do tej duchowej podróży, co stworzyło niezapomniane chwile wspólnej modlitwy i refleksji.

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tym pięknym wydarzeniu. Wasza obecność i zaangażowanie były świadectwem głębokiej wiary i wspólnotowej solidarności.

Bóg zapłać za Waszą modlitwę i wsparcie.

 

Prafialna Droga Krzyżowa w Wojciechowie

Parafia pw. św. Piotra w Okowach

w Chobienicach

 

Archidiecezja Poznańska

 

Konto parafialne

Bank Spółdzielczy Siedlec

08 9660 0007 0013 9090 0200 0001

Parafia Chobienice 2017-2023

Projekt i wykonanie

 

 

Biuro Parafialne czynne w wtorek: 16:00 - 17:00

czwartek: po Mszy św. do godz. 19:30

Msze św. w sobotę: 18:00

w niedzielę: 08:00, 11:30

w dni powszednie: 18:00

Nowa Wieś Zbąska w niedzielę: 10:00